left image
right image
ATUTY
Podstawą sukcesu jest świadomość celu do którego się dąży oraz dobór odpowiednich środków na drodze do jego osiągnięcia. EIB kierunki swojego rozwoju zawsze definiowało pod kątem coraz lepszego zaspokajania potrzeb Klientów.

Tym co wyróżnia nas dzisiaj na rynku jest:

DOŚWIADCZENIE - unikalne na rynku. EIB aranżuje ochronę dla największych grup kapitałowych, negocjuje warunki ubezpieczenia kluczowych polskich inwestycji oraz likwiduje szkody o charakterze katastroficznym. Jesteśmy również ekspertem w zakresie stosowania Ustawy Prawo Zamówień Publicznych w kontraktowaniu usługi ubezpieczenia.

LUDZIE - przewagę konkurencyjną budujemy w oparciu o naszych pracowników rekrutowanych spośród najlepszych studentów polskich uczelni, doświadczonych praktyków ubezpieczeń oraz inżynierów. Nasz zespół liczy obecnie ponad 140 osób.

ZESPOŁOWA OBSŁUGA KLIENTA - każdy Klient obsługiwany jest przez zespół specjalistów, tworzony specjalnie dla niego spośród osób posiadających doświadczenie i wiedzę w obsłudze danej branży. Stałe wsparcie zapewniają nasi radcowie prawni, specjaliści do spraw zamówień publicznych, pracownicy Biura Ubezpieczeń na Życie.

ZAAWANSOWANIE TECHNOLOGICZNE - kładziemy szczególny nacisk na dostosowanie narzędzi informatycznych do specyfiki naszej pracy i potrzeb Klienta. Uruchomiliśmy platformę informatyczną umożliwiającą Klientom stały wgląd w ich polisy i szkody (EIB IMS), pracujemy w środowisku Lotus-Notes oraz Blacberry, zapewniając możliwość kontaktu z nami, zawsze, kiedy jest to potrzebne.

POLISA OC - ponosimy pełną odpowiedzialność za naszą pracę. Dysponujemy polisą odpowiedzialności cywilnej z jedną z najwyższych w Polsce sum gwarancyjnych w wysokości
50 000 000 euro. Dotychczasowy przebieg naszej polisy jest bezszkodowy.

CERTYFIKATY - jako pierwszy broker w Polsce uzyskaliśmy certyfikat ISO/IEC 27001 - normę wprowadzającą wysokie wymogi w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa informacji. Pracujemy także zgodnie z normą ISO 9001, która potwierdza jakość naszych usług.